Menu
Your Cart

Altus AL 8120 X Çamaşır Makinesi

Altus AL 8120 X Çamaşır Makinesi
Altus AL 8120 X Çamaşır Makinesi
Yeni En Çok Satılanlar
Altus AL 8120 X Çamaşır Makinesi
Altus AL 8120 X Çamaşır Makinesi

ARÇELİK SERVİS GARANTİLİ

Enerji Sınıfı: A+++
Yıllık Enerji ve Su Tüketimi: 137 kWh (Enerji Tüketim), 10559 tl (Su Tüketim)
Yıkama ve Sıkma Sesi: 52 Db (Yıkama), 72 dB (Sıkma)
Devir Sayısı Seçme: Var
Yıkama Kapasitesi: 8 kg
Devir Hızı: 1200 devir
Program Sayısı: 16
Zaman erteleme ve Ön Yıkama: Var
Diğer Özellikler Aşağıda


* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.
 
 

Fiyat ve performans kıyaslamasında sınıfında lider konumdaki markalardan biri olan Altus, ürettiği ürünlerle göz dolduruyor. Geniş bir ürün yelpazesi olan markanın en fazla rağbet gören ürünlerinden biri de çamaşır makinesi modelleri oluyor. Bu anlamda tasarruf üstünlüğüne sahip modellerden olan Altus AL 8120 X bir adım öne çıkıyor. Arçelik alt kuruluşlarından olan Altus markasının bu çamaşır makinesi modeli; yüksek güç değeri, geniş yıkama kapasitesi, üst düzey devir özellikleri, emniyet birimleri ve makineye özel programları ile birlikte kullanıcıya sunuluyor. Devir seçme sayısının olması, 2350 W güç ve 8 kg yıkama kapasitesi çamaşır makinesini tercih sebebi kılan nitelikler arasında yer alıyor. Genel özelliklerinden performans değerlerine, program niteliklerinden şık tasarımına değin pek çok açıdan avantaj sağlayan Altus AL 8120 X çamaşır makinesi bütçe dostu fiyatlandırması ile de dikkat çekiyor. Ek olarak klasmanı içerisinde kendini belli eden çamaşır makinesi modeli, Altus güvencesi ile kullanıcıya sunuluyor.

Gelişmiş Özellikleri ile Gelen Faydalar

Yüksek enerji sınıfında yer alması, yıllık enerji ve su tüketimi dolayısıyla tasarruf sağlıyor.
Yüksek güç değeri yıkama işlemi performansını maksimize ediyor.
Düşük yıkama ve sıkma sesi yıkama sırasında yoğun bir gürültü oluşumunu önlüyor.
Devir seçme sayısı ve maksimum sıkma devri yıkama işlemlerinde çoklu seçenekler sunuyor.
Gelişmiş emniyet özellikleri üst düzey güvenlik sağlıyor.
Enerji Üstünü Altus AL 8120 X Serisinin Teknik Özellikleri


Kutu İçeriği

Altus AL 8120 X 8 kg 1200 Devir A+++ çamaşır makinesi kutusu, makine dahil olmak üzere gerekli bağlantı birimlerini de kapsıyor. Özel ambalajında muhafaza edilen ve kullanıcıya sunulan 74 kg ağırlığındaki ürün, Altus AL 8120 X kullanım kılavuzu ile birlikte geliyor.

Sınıfında Lider Marka: Altus

Arçelik A.Ş?nin markalarından biri olan Altus, 1998 yılından bu güne üretimlerini gerçekleştiriyor ve bunları kullanıcılara sunuyor. Markanın; elektrikli süpürge, klima, su ısıtıcıları, küçük ev aletleri, ankastre cihazlar ve beyaz eşya ürünleri de başta olmak üzere oldukça geniş bir ürün gamı bulunuyor. Türkiye de dahil olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde toplam 11 üretim tesisi bulunan Altus, en geniş dağıtım ağına sahip olan markalar arasında yer alıyor. Türkiye geneline yayılmış olan teknik ve servis hizmetleri, tüketicinin ihtiyaçlarına cevap verme vizyonu üzerinden hareket ediyor. Marka üstün performans ürünlerini ekonomik fiyatlandırma ile sunması bakımından da bir hayli tercih ediliyor.

Üstün Kaliteli ve Performans Ürünü bir Çamaşır Makinesi Beklentisinde Olanların Tercihi

Altus AL 8120 çamaşır makinesi modelleri, 2350 W güç ve 8 kg yıkama kapasitesi ile geliyor. Bu şekilde hem geniş ebatlı tekstil ürünlerini hem de fazla kıyafetleri tek seferde yıkamak mümkün oluyor. Zaman erteleme, ön yıkama ve 16 program sayısı yıkama işlemleri seçeneklerini arttırıyor ve kolaylaştırıyor. Su taşıma emniyeti, dengesiz yük kontrolü ve çocuk kilidi emniyet özellikleri ise güvenliği maksimize ediyor. 1200 maksimum sıkma devri ve devir sayısı seçme özelliği de yine yıkama işlemini kolaylaştırıyor. Beyaz renk ile gelen ürün, 10559 lt yıllık su tüketimi ile tasarruf sağlıyor. Enerji niteliklerinin yanı sıra su tasarrufu da sağlayan ve yüksek performans özellikleri içeren Altus marka makine, fiyatına nazaran oldukça avantajlı olan bütçe dostu fiyatlandırması ile sizleri bekliyor.

 
 
 
 
 
 
Buharlı Yıkama Yok
Çocuk Kilidi Var
Derinlik (cm) 64
Ek Özellikler Ön Yıkama
Enerji Sınıfı A+++
Enerji Tüketimi (kWh/yıl) 137
Genişlik (cm) 60
Kurutma Kapasitesi (Kg) Yok
Kurutma Özelliği Yok
Maksimum Devir Hızı 1200
Renk Beyaz
Sıkmada Ses Seviyesi (dB) 72
Yıkama Kapasitesi 8 kg
Yıkama Ses Seviyesi (dB) 52
Yıllık Su Tüketimi (lt) 10559
Yükseklik (cm) 84
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: altus , 8120 , Çamaşır , makinesi